Společnost

Zakládáme si na partnerském přístupu, spolehlivosti a efektivnosti v řešení.

O nás

Společnost LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o. zastupuje přední světové výrobce měřicích přístrojů, jak v České republice, tak i na Slovensku. Našim cílem je nabízet a dodávat širokou škálu vysoce kvalitních přístrojů určených především pro měření hladin, průtoků, tlaku, teploty a rozhraní kapalin v nejrůznějších průmyslových odvětvích (i v případě vysoce extrémních provozních podmínek). Správně zvolená měřící technika může Vaší firmě přinést mnoho benefitů, a to například ve formě výrazné úspory nákladů na výrobu/provoz (snížení časových prodlev, zamezení chodu naprázdno), zvýšení bezpečnosti provozu (včasná detekce přeplnění, detekce náhlý změn daného média) či usnadnění monitorování stavu a efektivnější vyhodnocování informací.

Náš expertní tým Vám na základě požadavků a potřeb navrhne profesionální řešení, a to i v případě složitých a specifických aplikací. Dále se postará o uvedení zařízení do provozu, zaškolení obsluhy a také o nezbytný záruční a pozáruční servis. 

Všechny naše produkty se vyznačují velmi snadnou instalací, vysokou spolehlivostí a minimálními náklady na údržbu. Nabízené přístroje vyhovují evropským normám, jsou opatřeny příslušnými certifikacemi a splňují požadavky na ochranu životního prostředí. Kontakty se zákazníky zajišťují obchodní zástupci společně s obchodními partnery působící po celém území České i Slovenské republiky. 

Servis 24/7

Měříčí zařízení a technika, kterou dodáváme, se vyznačuje vysokou spolehlivostí a nízkou poruchovostí (a to zejména kvůli dodržování přísných předpisů s ohledem na bezpečnost). Někdy se však může stát, že přístroj nefunguje přesně dle požadavků, je nutné přenastavení nebo zákazník potřebuje rychlou konzultaci. 

Právě pro tyto případy poskytujeme nepřetržitý servis, a to po dobu 24 hodin 7 dnů v týdnu. 

Vyzkoušení přístroje před zakoupením

V případě, že ve Vaší firmě řešíte otázku týkající se velmi složité a specifické aplikace, nabízíme po domluvě možnost vyzkoušet si náš přístroj či celé zažízení ještě před jeho zakoupením.


Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek